Aktualności

30-09-2009Gawin zachęca do nowych realizacji

Fot. Gawin

W czerwcu tego roku Fabryka Mebli Gawin otworzyła nowy kanał dystrybucyjny dla branży budowlanej, która powoli wychodzi z regresu. Skład drewna w podwrocławskich Psarach oferuje gotowe więźby dachowe i drewno konstrukcyjne.

Pomimo deklarowanego kryzysu w branży największe hurtownie w Polsce notowały w ciągu tego lata znaczący wzrost popytu na materiały budowlane. Biorąc pod uwagę odbicie koniunktury na rynku budowlanym, wzbogacenie oferty prężnie rozwijającej się firmy FM Gawin o drewno konstrukcyjne to strzał w dziesiątkę. W tartakach w Królewskiej Woli i Bukowinie Sycowskiej (woj. Dolnośląskie), oprócz wysokiej jakości komponentów dla meblarstwa, jak stelaże do mebli tapicerowanych, produkowane są kompletne, cięte na wymiar więźby dachowe z surowca iglastego. Można je teraz zamawiać w nowo otwartym punkcie dystrybucyjnym pod Wrocławiem.

Cięte na miarę i z dostawą na miejsce
Skład drewna FM Gawin oferuje drewno konstrukcyjne, między innymi: łaty, kontrłaty, krawędziaki a także tarcicę obrzynaną. Wszystkie elementy są impregnowane przez producenta, zaś wizytówką ich wysokiej jakości jest chociażby trwałość mebli marki Gawin, które już zyskały zaufanie u kilku pokoleń Polaków. W drewno z Królewskiej Woli i Bukowiny Sycowskiej zaopatrują się składy i hurtownie budowlane, jak również inwestorzy prywatni, właściciele ogródków działkowych i domów jednorodzinnych.

Z myślą o ułatwieniu dostępu do materiałów budowlanych został otwarty punkt zamówień w podwrocławskich Psarach, zaledwie 9 km od centrum miasta. Na powierzchni 300 m2 każdy, kto planuje renowację altany, czy realizację własnego, oryginalnego pomysłu na działce ogrodowej znajdzie gotowe do użytku drewno konstrukcyjne, wysezonowane i odporne na działanie wilgoci i szkodników a także meble ogrodowe pochodzące z Fabryki Mebli Gawin. Duże zespoły komponentów i większe elementy konstrukcyjne są przewożone na miejsce wskazane przez klienta.

Fabryka Mebli Gawin korzystając z własnego parku maszynowego rozszerza również swoją działalność w gałęzi budowlanej. Jest to elastyczna reakcja na dające się odczuć już tego lata polepszenie koniunktury w segmencie budownictwa mieszkaniowego – właściciele domków jednorodzinnych i mieszkań coraz chętniej przystępują bowiem do prac remontowych i budowlanych.

Skład drzewny FM Gawin
Psary, ul. Główna 60
e-mail: sklad.tartak@gawin.pl
Tel. 062 78 57 743

 

www.gawin.pl

 

wstecz
Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.