Daj się znaleść

Zakład Mechaniczny JABŁOŃSKI

Dane firmy:
Numer klienta4049
Ulica. Gen. Sosnkowskiego 85
Poczta05-300 Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
Dane adresowe:
telefon: (0-25) 759-35-00
www: http://www.zmjablonski.com.pl/
e-mail:

Zakład Mechaniczny Jabłoński to solidny partner w branży maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Firma powstała w 1985 roku. Początkowo pracowały dwie osoby (szef i pracownik). W miarę upływu czasu zakład rozwijał się i w 1990 roku przeniósł się z piwnicy do nowo wybudowanej hali o powierzchni 90 m2. Wtedy było zatrudnionych 10 osób. Od 1995 roku produkcja jest prowadzona w nowej hali o powierzchni 1500 m kw. Dzisiaj zatrudniamy 40 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz pełne udĽwigowienie w halach montażowych. Dzięki temu osiągamy wysoką wydajność pracy.

Ostatnio poszerzamy nasz rynek zbytu poza wschodnią granicę kraju.

Zakład Mechaniczny Jabłoński jest prężną firmą która stawia na rozwój i doskonalenie kadry. Na koniec 2003 r. zakończyliśmy urządzanie nowego biura konstrukcyjnego wyposażonego w system CAD w którym została zatrudniona nowa kadra inżynierska.

W stałej ofercie *ZMJ* znajdują się takie urządzenia jak: - Pilarki taśmowe ( traki taśmowe ) - Pilarki szerokotaśmowe  ( trak szerokotaśmowy ) - Obrzynarki oraz automatyczne linie optymalizujące - Kijarki i obtaczarki (dla średnic od 12 do 300 mm) - Ostrzałki do pil taśmowych  - Lasery liniowe

Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.