Daj się znaleźć

Wyszukiwarka Katalog firm

Zachodnio-Pomorskie Wielkopolskie Mazowieckie Warmińsko-Mazurskie Kujawsko-Pomorskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Małopolskie Świętokrzyskie Łódzkie Podkarpackie Lubelskie Podlaskie Śląskie Pomorskie


West-mall

Dane firmy:
Numer klienta4133
Ulica/miejscowość Tadeusza Kościuszki 6a
59-230 Prochowice
Województwo dolnośląskie
Dane adresowe:
Reprezentant Marta Krzymińska
tel. komórkowy: 530704844
www: www.westmall.com.pl
e-mail:

Firma West-Mall istnieje od 1985 r. i posiada ugruntowaną pozycję na rynku konstrukcji drewnianych. W swojej działalności łączy wieloletnie doświadczenie w pracy nad tradycyjnymi konstrukcjami z nowoczesną technologią. Od lat stawiamy sobie za cel, przede wszystkim jakość oferowanych przez nas usług. Uważamy, ze jest to jedyna droga do pełnego zadowolenia klienta.Grono wykwalifikowanych inżynierów podejmie każde wyzwanie konstrukcyjne. Poza klasycznymi dachami dla budownictwa mieszkaniowego,  przemysłowego i rolniczego, projektujemy konstrukcje nietypowe, jak więźby kiosków na Wrocławskim Stadionie Miejskim. Zawsze wychodzimy na przeciw życzeniom klienta. Produkcja Do produkcji naszych konstrukcji stosujemy materiały najwyższej jakości. Wiązary dachowe w technologii MiTek® i domy szkieletowe produkowane są z wysokiej klasy drewna sprowadzanego bezpośrednio od producenta w Szwecji. Wykwalifikowani pracownicy, pracujący na zaawansowanych technicznie maszynach, dokładają wszelkich starań, aby oferowany produkt spełniał wszelkie wymogi normowe i oczekiwania klientów.  Oferta Wszystkie ww. czynniki sprawiają, że klient otrzymuje od nas wysokiej klasy produkt w atrakcyjnej cenie w możliwie najkrótszym czasie realizacji. Zapraszamy również Państwa do dołączenia do grona zadowolonych klientów firmy West-Mall.

Nasz zakład specjalizuje się w produkcji więźby dachowej zarówno prefabrykowanej, łączonej na płytki kolczaste typu MiTek, jak i więźby tradycyjnej.W ofercie znajdują się również opakowania i palety drewniane produkowane w naszym tartaku.

stadion WROCŁAW
wiązary...
Drewno na więźbę...
Powrót do wizytówek wyświetleń: 21797 dodano: 22-08-2016
przez westmall@westmall.com.pl
Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.