Daj się znaleźć

Wyszukiwarka Katalog firm

Zachodnio-Pomorskie Wielkopolskie Mazowieckie Warmińsko-Mazurskie Kujawsko-Pomorskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Małopolskie Świętokrzyskie Łódzkie Podkarpackie Lubelskie Podlaskie Śląskie Pomorskie


200.00 PLN netto / rok

 

 

Jedno z pierwszych miejsc w województwie / powiecie + wyróżnienie graficzne.

Chcesz wyróżnić się z tłumu ? Pakiet Złoty wyróżni Twoją firmę na liście tartaków w województwie i powiecie. Ze względu na graficzną oprawę oraz wysokie miejsce, zapewnia większą odwiedzalność Państwa wizytówki przez docelowych klientów, przy niskim wkładzie finansowym własnym. W szczegółach więcej informacji dotyczących pakietu.

150.00 PLN netto / rok

 

 

Pakiet zapewnia wyróżnienie graficzne w województwie oraz powiecie

 

Pakiet Srebrny wyróżni Twoją firme na liście tartaków w województwie i powiecie. Ze względu na graficzną oprawę, zapewnia większą odwiedzalność Państwa wizytówki przez docelowych klientów. W szczegołach więcej informacji dotyczących pakietu.

100.00 PLN netto / rok

 

 

Podstawowy wpis do naszego katalogu firm.

 

Pakiet Brązowy zapewni Twojej firme miejsce na liście tartaków w wybranym województwie i powiecie.Jest to podstawowy wpis dający możliwość zaistnieć w naszym portalu. Wystarczy kliknąć w szczegoły lub w obrazek po prawej aby dowiedzieć się więcej !

Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.